درباره فیتیلیو

معرفی سامانه وزرشی فیتیلیو در یک دقیقه

triangle icon triangle icon
dots icon dots icon

همونطور که میدونید در دنیای امروز دیگه ورزش به عنوان یک فعالیت غیرضروری محسوب نمیشه و یواش یواش داره راهشو به عنوان یک فعالیت ضروری تو زندگی ما باز میکنه. از طرفی زندگی پرمشغله امروزی فرصت کافی برای رفتن به باشگاه به آدم نمیده. خب حالا باید چیکار کرد؟ ورزش کردن رو بوسید و گذاشت کنار؟ نه جانم به جای اینکه تو ترافیک و هزار دردسر دیگه بری باشگاه ما باشگاه رو آوردیم تو خونتون. راحت بشین تو خونه و با فیتیلیو مربی دلخواهتو پیدا کن و ورزش کن.

جذابیت فیتیلیو به همینجا ختم نمیشه که، حالا اینو داشته باش. حتماً دور و ورتون کسایی رو میشناسید که شغل اصلیشون مربیگریه و بعضی اتفاقات مثل همین کرونا باعث شدن که این عزیزای دل شغل و درآمدشون رو از دست بدن. خب دیگه با فیتیلیو این مشکل به راحتی از بین میره. چه جوری؟ الان میگم. اگر دور و ورتون مربی میشناسید بهش بگید اگه آب دستشه بذار زمین و بیاد اینجا. خیلی راحت با همون گوشی موبایل از تمرینات ورزشیش فیلم بگیره و تو فیتیلیو آپلود کنه و به ازای بازدید ویدیوهاش درآمد کسب کنه.

ممکنه بپرسید خب فیتیلیو برای باشگاهها چه نفعی داره. باباجان ما به فکر همه هستیم. باشگاه دارهای عزیز میتونند خیلی راحت تو فیتیلیو یه پیج برای خودشون بسازن و خدمات و امکاناتشون رو معرفی کنند. در کنارش میتونن فیلمهای آموزشی از مربیانشون هم آپلود کنن و درآمد کسب کنن. به همین سادگی.